זוכי מלגות היא"ס ישראל לשנת 2016

tatianna pevzner

טטיאנה פבזנר

טטיאנה פבזנר נולדה בבלרודיה בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2007. היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל. במקביל ללימודיה השתתפה בתוכנית פר"ח. בנוסף, היא מתנדבת עם ילדים ממשפחות מצוקה.

eilin holoagresh

הולואגרש איילין

הולואגרש איילין נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1991. היא לומדת לקראת תואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי של המכללה למנהל. הולואגרש מובילה פרויקט בשם SupersonaY,  שמטרתו לקדם נוכחות נשית שוויונית בחברה.

tali yaakov

טלי יעקב

טלי יעקב נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1992. לאחר שהתנדבה במשך שנה בפרויקט "מגדלור" של עמותת על"ם עם נוער בסיכון ברחובות, למדה לתואר ראשון בחינוך וחברה בקריה האקדמית אונו. כיום היא לומדת לקראת תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל-אביב.

yelena shpilyonok

ילנה שפיליונוק

ילנה שפיליונוק נולדה בבלרוסיה בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2010. היא בעלת תואר ראשון בחוג לפסיכולוגיה וללימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת חיפה. ילנה מתעניינת בתחום הטיפולי וכן בריקוד, והיא כעת לומדת לקראת תואר שני בטיפול בתנועה במכללת סמינר הקיבוצים.

michaela bar haim

מיכאלה בר-חיים

מיכאלה בר-חיים נולדה באורוגואי בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2007. לאחר התנדבות בעמותת "שלוה" המסייעת לילדים עם מגבלות ולמשפחותיהם, החלה ללמוד תואר ראשון בריפוי בעיסוק בקריה האקדמית אונו.

tazkilo abei

טצקילו אביי

טצקילו אביי נולד באתיופיה בשנת 1988, ועלה לישראל בשנת 2004. הוא התנדב במרכז הקליטה ליוצאי אתיופיה והיה מעורב בהקמת מרכז בפתח תקוה. טצקילו בעל תואר ראשון בניהול מערכות חינוך ותנ"ך, וכיום הוא לומד  לקראת תואר שני בניהול מערכות חינוך.

anna bogach

אנה בוגץ'

אנה בוגץ' נולדה ברוסיה בשנת 1987, ועלתה לישראל בשנת 2012. בעקבות עבודה בהוסטל של אנשים בוגרים עם אוטיזם, אנה החליטה להתמקצע בתחום הטיפולי. כיום אנה לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.

amos_tautang_ok

עמוס טאוטאנג

עמוס טאוטאנג נולד בהודו בשנת 1986, ועלה לישראל בשנת 2013. בהודו, סיים לימודי תואר שני בגאוגרפיה באוניברסיטת פנג'אב, ובמהלך לימודיו החליט להתמקצע בתכנון ערוני, מתוך רצון לקחת חלק בתכנון ופיתוח של פני העתיד. כיום, הוא לומד לקראת תואר שני בתכנון אורבני בטכניון- מכון טכנולוגי לישראל.

הלן גואדה

הלן גואדה נולדה באתיופיה בשנת 1992, ועלתה לישראל בשנת 1995. היא לומדת לקראת תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב. היא מעוניינת לעבוד עם ילדים ונערים בסיכון, לעזור להם להמשיך לשאוף ולהשקיע על מנת שיוכלו לשפר את עתידם.

רבקה בלאי

רבקה בלאי נולדה באתיופיה בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 1994. היא לומדת לקראת תואר ראשון בפסיכולוגיה ואמנות באוניברסיטת חיפה. במקביל ללימודיה, התנדבה בפרויקט חונכות לסטודנטים יוצאי אתיופיה, וסייעה לילדים עם בעיות התנהגותיות.

מזל ממניה

מזל ממניה נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל בשנת 1991. בעבר עבדה בתכנית "חומש" עם קהילת יוצאי אתיופיה. כיום, היא לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, בשאיפה לחקור את תחום הגריאטריה, ולעבוד עם קשישים.

יעל יצחק

יעל יצחק נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל בשנת 1991. היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, וכיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בחוג להפרעות תקשורת במכללה האקדמית הדסה בירושלים. היא החליטה להתמקצע בתחום זה מתוך עניין רב בתחומים של פזיולוגיה, טיפול ושפה.

אביבה ראובן

אביבה ראובן נולדה באתיופיה בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 1991 במסגרת "מבצע שלמה". בעבר היא התנדבה עם ילדים שהתייתמו מהוריהם באתיופיה. אביבה בעלת תואר ראשון בהיסטוריה ותקשורת, וכיום היא לומדת לקראת תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל-אביב.

טגסט לוי

טגסט לוי נולדה באתיופיה בשנת 1984, ועלתה לישראל בשנת 1990. היא בעלת תואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטה העברית. כיום היא דוקטורנטית במחלקה לאונקולוגיה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית. תחום מחקרה עוסק במחלת הסרטן.

דוד מסלה

דוד מסלה נולד באתיופיה בשנת 1979, ועלה לישראל בשנת 1992. הוא לומד לקראת תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל שבשומרון. דוד מתנדב בתוכנית "עולים ביחד", ואף פעיל כמדריך בקבוצת מנהיגות במרכז הקליטה לעולים במבשרת ציון.

שוש ברו

שוש ברו נולדה באתיופיה בשנת 1987, ועלתה לישראל בשנת 1991. היא לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי לחינוך. בשנתה הראשונה ללימודים הקימה מרכז למידה עבור הסטודנטים במכללה.

סולומון אבבה

סולומון אבבה נולד באתיופיה בשנת 1986, ועלה לישראל בשנת 1991. הוא לומד לקראת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת חיפה. סולומון שאף ללמוד משפטים מגיל צעיר, מתוך רצון לחולל שינויים חברתיים. הוא מעוניין  להתמקצע בעתיד בתחום המשפט הציבורי.

היימנוט וונדם

היימנוט וונדם נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1997. היא לומדת לקראת תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. היימנוט בחרה בתחום לימודיה לאחר שירות לאומי משמעותי בבית לוינשטיין, שם סייעה לצוות הרפואי, וארגנה הפעלות למטופלים במחלקה ולילדים.

שרה דורני

שרה דורני נולדה בארה"ב בשנת 1997, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא לומדת לקראת תואר ראשון במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בר-אילן, ומשלבת את לימודיה עם עבודה במשרד עורכי דין. בשנה שעברה, השתתפה בתוכנית "מודל האום" באוניברסיטה, וכעת היא מדריכה בתוכנית.

אברו דמוזה

אברו דמוזה נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1998. היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. אברו השתתפה בתכנית "מתחברים" במסגרת מלגה מיוחדת מטעם האוניברסיטה.

אנטנש טקלו

אנטנש טקלו נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1998. לאחר סיום לימודי התיכון, שירתה כסייעת לאחות בקופת חולים במסגרת שירותה הלאומי. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה הפתוחה, תחום בו היא מתעניינת עוד מתקופת לימודיה בתיכון.

ישינך אמביאלה

ישינך אמביאלה נולד באתיופיה בשנת 1990, ועלה לישראל בשנת 2003. הוא לומד לקראת תואר ראשון בהנדסת חשמל במכון הטכנולוגי חולון. ישניך מאמין בעבודה קשה, התמדה ושאיפה להצלחה, ובמהלך התיכון זכה באות רמון לאיכות, מנהיגות ומצויינות.

חנה ויטאו

חנה ויטאו נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. השנה היא לומדת לקראת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בן גוריון בנגב. במקביל ללימודיה, חנה מתנדבת בבית ספר לנערות עם הפרעות נפשיות.

רייצ'ל רודס

רייצ'ל רודס נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה מקנדה לישראל בשנת 2014. בנעוריה השתתפה בפעולות של בני עקיבא וארגון יחד. כשסיימה את לימודי התיכון, עלתה לישראל ולמדה במדרשת לינדבאום. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בלימודי משפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים.

דויד טפרה

דויד טפרה נולד באתיופיה בשנת 1979, ועלה לישראל בשנת 1993. הוא לומד לקראת תואר ראשון בקרימינולוגיה במכללה האקדמית עמק יזרעאל. במקביל ללימודיו, דויד עובד עם צעירים בסיכון במרכז התעסוקה בחיפה, שם הוא מסייע לצעירים מאוכלוסיות מוחלשות בהשתלבות בשוק העבודה.

טספהון מהרט

טספהון מהרט נולד באתיופיה בשנת 1988, ועלה לישראל בשנת 1990. הוא לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון. בחירתו בתחום לימודיו נובעת מרצונו לעסוק ולהתמקצע בתחום. את לימודיו, טספהון משלב עם עבודה במשרת סטודנט.

יפה וודו

יפה וודו נולדה באתיופיה בשנת 1985, ועלתה לישראל בשנת 1990. היא לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר. משנת 2011, יפה מנהלת את היחידה לקידום נוער וצעירים בעיריית שדרות.

יוליה פודלסניוק

יוליה פודלסניוק נולדה באוקראינה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 2007. עוד באוקראינה השתתפה בנבחרות שחייה, ספורט שהמשיכה לעסוק בו לאחר עלייתה לישראל. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך גופני במכללה לחינוך גופני ולספורט במכון וינגייט.

נטאבן כצמן

נטאבן כצמן נולדה באזרבייג'אן בשנת 1990, שם התנדבה בסוכנות היהודית כמורה לאנגלית ולמוסיקה לילדים. בשנת 2010  עלתה לישראל והתקבלה ללימודי משפטים באוניברסיטת חיפה. בעקבות הצלחתה בלימודים נטאבן עובדת ביחידה למצויינות אקדמית כמורה.

שרה שיפמן

שרה שיפמן נולדה בצרפת בשנת 1995, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא לומדת לקראת תואר ראשון ברפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב. במקביל ללימודיה, שרה מתנדבת בארגון 'עמך' במסגרתו מבקרת ניצולת שואה בודדה, ומסייעת לה בתחומים שונים.

אסתי טגניה

נולדה באתיופיה בשנת 1997, ועלתה לישראל בשנת 1997. היא לומדת לקראת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס.  במקביל ללימודיה, אסתי עובדת בפרקליטות מחוז מרכז, ובשנה הבאה תחל את התמחותה בתחום המשפט הפלילי.

אנה פיסקליונוב

אנה פיסקליונוב נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לישראל בשנת 2008. היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת בן גוריון בנגב, והיא מתנדבת בתוכנית שח"ק. היא חולמת ללמוד תואר שני בסיעוד בהמשך, ולהיות אחות מקצועית.

זואי קרבי

זואי קרבי נולדה בדרום אפריקה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 2008. היא לומדת לקראת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה במכללה האקדמית ספיר. עוד מילדותה, זואי נמשכה לתחום ושאפה ללמוד ולעסוק בו בחייה הבוגרים.

ליאור סרוואס

ליאור סרוואס נולדה בצרפת בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2014. היא לומדת תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה. במקביל ללימודיה, היא מתנדבת בתחום השיווק במוסד לימודיה, והיא מעורבת בפרויקט She Codes ששם למטרה לצמצם את אי השוויון המגדרי בתחום היזמות.

ששיטו מברטה

ששיטו מברטה נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1997. היא לומדת לקראת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת בר-אילן. במקביל ללימודיה, היא עושה טרום-התמחות בעמותה המעניקה סיוע משפטי ליוצאי אתיופיה.

יטאיש מקונן

יטאיש מקונן נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 2001. היא השלימה תואר ראשון בפסיכולוגיה, במהלכו התנדבה בפרויקט "אוזן קשבת" בשירות הפסיכולוגי בחולון. כיום, יטאיש לומדת לקראת תואר שני בפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

זוכי מלגות היא"ס ישראל לשנת 2015

אדיסלם אהרון

נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל בשנת 1990. לאדיסלם עבר עשיר של התנדבויות עוד מהתיכון. כיום, היא לומדת לקראת תואר ראשון בלימודי הפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה. היא שואפת להקים מרפאה פרטית ולהקים בית חם לנוער.

טדסה אבל

נולד באתיופיה בשנת 1986, ועלה לישראל בשנת 1992. לאחר שירותו הצבאי הוא התנדב במחנה קיץ לילדים עם צרכים מיוחדים בארה"ב. כיום הוא לומד לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטה העברית.

שרה אבטה

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1991.
היא לומדת לקראת תואר משולב בחשבונאות ובסוציולוגיה-אנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. לפני לימודיה, עשתה שירות לאומי כמדריכה בבית נוער.

מלנה בטגליה

נולדה בארגנטינה בשנת 1989, ועלתה לישראל
בשנת 20133. היא עלתה לישראל מתוך אהבה למדינה ולתרבות הישראלית. כיום מלנה לומדת לקראת תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. בנוסף, היא מתנדבת במוסד לימודיה.

אנה בוגץ'

נולדה ברוסיה בשנת 1987, ועלתה לישראל בשנת 2012.
בעקבות עבודה בהוסטל של אנשים בוגרים עם אוטיזם, אנה החליטה להתמקצע בתחום הטיפולי. כיום אנה לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.

דיאגו אלגרט

נולד בארגנטינה בשנת 1989, ועלה לישראל בשנת 2011. דיאגו עלה לארץ במטרה להתגייס לצה"ל ולרכוש השכלה בישראל. כיום, דיאגו לומד לקראת תואר ראשון בקולנוע במכללה האקדמית ספיר, מתוך שאיפה לעסוק בתחום בעתידו המקצועי.

טובה בלטה

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל עם משפחתה
בשנת 1991. כיום טובה לומדת לקראת תואר ראשון בניהול ובקרה תעשייתית במכללה האקדמית ספיר שבשדרות. בעברה, עשתה שירות לאומי משמעותי בקופת חולים בנתיבות.

רבקה בלאי

נולדה באתיופיה בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 1994.
כיום רבקה לומדת לקראת תואר ראשון בפסיכולוגיה ואומנות באוניברסיטת חיפה. היא מקווה שבעזרת הידע שתרכוש תוכל להשפיע לטובה על החברה, ולעזור לאנשים המתמודדים עם קשיים בחייהם.

סליי ביינסין

נולדה באתיופיה בשנת 1983, ועלתה לישראל עם משפחתה
בשנת 1990. סליי לומדת לקראת תואר שני בניהול טכנולוגיה באוניברסיטת תל אביב. היא עסקה במספר תפקידים בכירים במנהלת "עתידים", העוסקת בקידום השכלה גבוהה בפריפריה.

סלש גתהון

נולד באתיופיה בשנת 1989, ועלה לישראל בשנת 1991 במסגרת 'מבצע שלמה'. סלש פעיל בסניף בני עקיבא בקרית משה. ניסיונו צרב בתודעתו את ערכו הגדול של תחום החינוך, וכיום הוא לומד לקראת תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללה האקדמית לחינוך- אורות ישראל.

טאריק גושו

נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל בשנת 1991 במסגרת 'מבצע שלמה'. טאריק החליטה ללמוד משפטים על מנת לרכוש את הכלים לעזור לאנשים להתמודד עם מצבים קשים. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון במשפטים במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

קידסט דג'ן

נולדה באתיופיה בשנת 1978, ועלתה לישראל עם משפחתה
בשנת 1991 במסגרת 'מבצע שלמה'. כיום קידסט לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. בעברה עבדה בתכנית "חומש" הפועלת לקידום יוצאי אתיופיה בחברה הישראלית.

אדם ופרינסקי מהל

נולד בברזיל בשנת 1990, ועלה לישראל בשנת 2013.
אדם עלה לארץ כמה חודשים לאחר סיום תואר בכלכלה, מתוך תחושת שליחות ציונית. אדם לומד לקראת תואר שני במנהל ציבורי באוניברסיטה העברית בירושלים.

גנט דסה

נולדה באתיופיה בשנת 1981, ועלתה לישראל בשנת 1991
במסגרת 'מבצע שלמה'. גנט נמשכת לתחום החברתי, וכן עסקה בחינוך. כיום היא משלבת בין עבודותיה כמגשרת, מדריכה ותומכת למידה עם תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין. ליאת וולדה מרים נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל בשנת 19922. מאז שהיא זוכרת את עצמה, ליאת תמיד אהבה לעזור ולאורך השנים התנדבה במסגרות רבות. כיום, היא סטודנטית לסיעוד במרכז האקדמי רופין ועוברת התמחות במחלקה פנימית.

אלכסנדר גוליס

נולד בגאורגיה בשנת 1990. מילדותו אלכסנדר חונך
לערכי ציונות ואהבת הארץ, והוא עלה לישראל בשנת 2008 לאחר שהגיע לארץ במסגרת פרויקט 'נעל"ה'. כיום אלכסנדר לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב בטכניון- מכון טכנולוגי לישראל.

מוריה זלקה

נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 19911, במסגרת 'מבצע שלמה'. היא בעלת תואר ראשון בלימודי אפריקה ומגדר באוניברסיטת תל אביב, והשנה היא החלה ללמוד תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

בליינש זלקה

נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 19988. כיום בליינש לומדת לקראת תואר ראשון במנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה. במקביל ללימודיה, בליינש התנדבה בליווי וחניכת ילדים במסגרת פרוייקט פר"ח.

אסקדר זלקה

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1997. אסקדר מעוניינת לעסוק בסיוע לקהילה האתיופית וכיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת חיפה. בעברה חנכה ילדה אתיופי דרך תכנית פר"ח.

ענת טגה

נולדה באתיופיה בשנת 1983, ועלתה לישראל בשנת 1991. כיום, ענת לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה. ענת מעוניינת לעבוד בתור גננת ולחנך את הדור הצעיר. היא שואפת להמשיך לתואר שני בחינוך.

מרים טורץ

נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2011. כיום, מרים לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד במרכז האקדמי לב. היא בחרה במקצוע זה על מנת לתרום לחברה. ערך זה חשוב למרים, וניתן לראות זאת גם בשלל ההתנדבויות שבהן השתתפה.

מרק חוטין

נולד בבלארוס בשנת 1992, ועלה לישראל בשנת 2010, במסגרת תכנית 'נעל"ה'. מילדותו מרק אהב מחשבים, וחלומו הוא להקים חברת סטארט-אפ, חלום שהנחה אותו ללמוד מדעי המחשב. כיום הוא לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון.

דריה לברושקינה

נולדה ברוסיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 2006, במסגרת תכנית 'נעל"ה'. כיום דריה לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת חיפה. דריה משלבת את לימודיה עם מגוון התנדבויות. השנה, החלה להתנדב עם חיילים בודדים.

אורטל כהן

נולדה בצרפת בשנת 1992, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא עלתה לישראל מתוך תחושת שייכות לארץ. כיום אורטל לומדת לקראת תואר ראשון במדעי המחשב בקמפוס טל של המרכז האקדמי לב. אורטל התנדבה בעבר בבתי חולים בביקור חולים לפני שבת ובערבי חג.

אביינש טסמה

נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1991, במסגרת 'מבצע שלמה'. לאביינש יש מקום חם בלב לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, וכיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללת סמינר הקיבוצים.

מתוקו מסגנאו

נולד באתיופיה בשנת 1987, ועלה לישראל בשנת 1990. מתוקו היה אחד ממקימי "מרכז צעירים – בית שאן", מרכז העוזר לחיילים משוחררים. כיום מתוקו לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכללה האקדמית נתניה.

טריק מלקו

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1991. כיום, טריק לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטה העברית בירושלים. היא נמשכת לתחום לימוד זה מכיוון שהוא מאפשר לה להעניק עזרה לזולת ולהיחשף לאחר.

מיכאל לסרי

נולד בספרד בשנת 1991, ועלה לישראל בשנת 2012. מיכאל עלה לארץ מתוך תחושת ציונות עמוקה, והשתתף בתוכנית 'מס"ע'. במסגרת התכנית הוא גר בקיבוץ והתנדב עם ילדים יוצאי אתיופיה. מיכאל לומד לקראת תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב.

יליזבטה סורוקינה

נולדה ברוסיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 20100, במסגרת תכנית 'סל"ה'. לאחר עלייתה לארץ, החליטה יליזבטה להתנדב לצה"ל במשך שנתיים. כיום, היא לומדת לקראת תואר ראשון במערכות מידע וסטטיסטיקה באוניברסיטת חיפה.

בילה סגל

נולדה בשנת 1989, ושבה לישראל לאחר שהות ממושכת בארה"ב בשנת 20100. כיום, היא לומדת לקראת תואר שני בריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה. במסגרת התנדבויותיה המרובות, התנדבה בילה בגן לילדים עם שיתוק מוחין, וכן במחלקה אונקולוגית בבית חולים.

אלכסנדרה סאיטובה

נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לישראל. בשנת 2010, במסגרת תכנית 'נעל"ה'. במהלך שירותה הלאומי, פגשה מעצב שהמליץ לה ללמוד אדריכלות לאחר שהסתכל על יצירותיה. כיום היא לומדת תואר ראשון באדריכלות במרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו.

מלק פירדו

נולד באתיופיה בשנת 1987, ועלה לישראל בשנת 1990. שירותו הצבאי והמקצועי בפיתוח תוכנה השפיעו על החלטתו ללמוד תואר במדעי המחשב. כיום הוא לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון. בנוסף, הוא מתנדב בעמותה "חינוך לפסגות" בעיר לוד.

טטיאנה פבזנר

נולדה בבלארוס בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2007. כיום טטיאנה לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל. בעברה, התנדבה טטיאנה בבית אבות, בית חולים, וכן חנכה וליוותה ילדים במסגרת פרויקט פר"ח.

דניאל עובדיה

נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2011. לאורך חייה, היה חשוב לדניאל לעזור לאלו הזקוקים לעזרה, והיה לה ברור שתבחר במסלול לימודים הממשיך דרך זו. כיום דניאל לומדת לקראת תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.

בייצ'ש-מוריה קסאהיון

נולדה באתיופיה בשנת 1979, ועלתה לישראל בשנת 19911. מזה שנים רבות שבייצ'ש מתנדבת בקהילה האתיופית בשדרות. כיום בייצ'ש לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית במכללה האקדמית אשקלון.

הת'ר צ'דוויק

נולדה בארה"ב בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 2011. היא עלתה מתוך תחושת שייכות לישראל שהרגישה בעקבות השתתפותה בפרויקט 'תגלית'. כיום הת'ר לומדת לקראת תואר ראשון בפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה.

המה פסוואני

נולדה במרוקו בשנת 1981, ועלתה לישראל בשנת 2006. לאורך חייה, איכות הסביבה תמיד הייתה חשובה לה, והיא קידמה אותה בדרכים שונות. אכפתיות זו הובילה אותה ללמוד לקראת תואר ראשון בקיימות וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה.

אביבה ראובן

נולדה באתיופיה בשנת 1989, ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 19911 במסגרת 'מבצע שלמה'. אביבה התנדבה בפרויקט פרח, וכן בפרויקט "תן" של הסוכנות היהודית בגונדר. כיום אביבה לומדת לקראת תואר בתקשורת והיסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים.

קרינה קסימובה

נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לארץ בשנת 2010, במסגרת תוכנית 'נעל"ה'. קרינה דוברת חמש שפות, והיא לומדת כיום שפה שישית במסגרת לימודיה לקראת תואר ראשון בצרפתית ובחוג נוסף בתוכנית הרב תחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב.

ססו קסה

נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל בשנת 1991. בעקבות חשיפתה של ססו לקשיים של עולי אתיופיה בהשתלבות בחברה הישראלית, היא החליטה ללמוד עבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. בעברה התנדבה במרכז נוער לעדה האתיופית בקרית ביאליק.