זוכי מלגות היא"ס ישראל לשנת 2018

ישראלה גטה

ישראלה ילידת הארץ, עברה עם הוריה לאתיופיה בשנת 2001, ועלתה לארץ בשנת 2011.

ישראלה חזרה לארץ בגיל 19 כדי להתגייס לצה"ל, והיא שירתה כקצינה. כיום היא סטודנטית לתואר שני במדעי החברה במכללה האקדמית אשקלון ומקווה לעבוד עם קשישים ובני נוער בסיום לימודיה.

אנה אברוך

אנה נולדה ברוסיה בשנת 1998, ועלה לארץ בשנת 2016.

אנה לומדת הנדסת מכונות במכללת אורט בראודה בכרמיאל. בזמנה הפנוי היא מתנדבת כחונכת בתוכנית פר"ח.

אמינה אלסקרוב

אמינה נולדה באזרביג'אן בשנת 1994, ועלתה לארץ בשנת 2010.

אמינה עלתה לבדה בגיל 18 והתגייסה לשירות בצה"ל. כיום היא סטודנטית לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ועובדת כעוזרת מחקר.

אלכסנדר נתנאל קובליוב

אלכסנדר נתנאל קובליוב נולד באוקראינה בשנת 1994, ועלה לארץ בשנת 2009.

אלכסנדר עלה במסגרת תוכנית נעל"ה, ולאחר מכן שירת כלוחם בפלס"ר גולני. כיום הוא סטודנט לרפואה באוניברסיטת בן גוריון. בזמנו הפנוי הוא מתנדב בבעמותת 'אח גדול' למען חיילים בודדים בצה"ל.

אנה פיסקליונוב

אנה נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לארץ בשנת 2008.

אנה סיימה לאחרונה תואר ראשון בסיעוד והחלה את לימודי התואר השני באותו תחום. בצבא היא שירתה כסייעת רופא שיניים וסיימה את שירותה בהצטיינות. בשנים האחרונות אנה מתנדבת בבאר שבע, בין היתר בסיוע לנוער עם בעיות סמים ואלכוהול.

ג'ואנה סקלאר

ג'ואנה נולדה בארגנטינה בשנת 1989, ועלתה לארץ בשנת 2009.

ג'ואנה התגייסה חודשים ספורים לאחר עלייתה, ושירתה ביחידת הכלבנים. כיום היא לומדת לתואר ראשון בהנדסת חומרים בטכניון בחיפה. היא מתנדבת כחונכת בשח"ק ותוכנית עתידים, וכיועצת תעסוקתית לעולים חדשים.

דריה קוזמנקו

דריה קוזמנקו נולדה באוקראינה בשנת 1994, ועלתה לארץ בשנת 2013.

דריה התגייסה לצה"ל מייד עם עלייתה לישראל ושירתה כנהגת אמבולנס. בעקבות הניסיון שצברה החלה לראות את עתידה בתחום הסיוע וההצלה, ובחרה ללמוד תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת בן גוריון. בזמנה הפנוי היא מתנדבת בבית אבות.

זינש וונדמנך

זינש נולדה באתיופיה בשנת 1994, ועלתה לארץ בשנת 2010.

זינש עבדה עם ילדים נכים במסגרת השירות הלאומי ובמקביל התנדבה במרכז נוער קהילתי. לאחר לימודיה היא מקווה להקים ארגון עבור נוער מהקהילה האתיופית. היא לומדת לתואר במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו.

יעקב פיינגרש

יעקב נולד בארגנטינה בשנת 1988, ועלה לארץ בשנת 2017.

 

יעקב התנדב במשך שבע שנים בארגונים חינוכיים יהודיים בארגנטינה, וסיים תואר ראשון בניהול באוניברסיטת בואונוס איירס. השנה הוא מתחיל תואר שני בניהול מערכות חינוך במקביל ללימודי תעודת הוראה במכללה האקדמית הרצוג.

דריה קוזמנקו

דריה קוזמנקו נולדה באוקראינה בשנת 1994, ועלתה לארץ בשנת 2013.

דריה התגייסה לצה"ל מייד עם עלייתה לישראל ושירתה כנהגת אמבולנס. בעקבות הניסיון שצברה החלה לראות את עתידה בתחום הסיוע וההצלה, ובחרה ללמוד תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת בן גוריון. בזמנה הפנוי היא מתנדבת בבית אבות.

ליזה מקרוב

ליזה נולדה ברוסיה בשנת 1996, ועלתה לארץ בשנת 2017.

ליזה למדה תיאטרון ובימוי במכון הממלכתי הרוסי לאמנויות הבמה בסנט פטרסבורג, ובסיום לימודיה בחרה לעלות לישראל ולהתמחות בתיאטרון ילדים בבת ים. לליזה תואר ראשון בתקשורת מהמרכז הבינתחומי בהרצליה וכעת היא ממשיכה ללימודי התואר השני באותו תחום.

קטרין יקטרינה פבלובה

קטרין נולדה באוקראינה בשנת 1995, ועלתה לארץ בשנת 2016.

היא החלה ללמוד לתואר בבית-ספר לאדריכלות באוקראינה אך לאחר שנתיים לימודיה נקטעו כשרוסיה סיפחה את חצי האי קרים והקהילה היהודית היתה תחת איום. היא עלתה לישראל, ובארץ התקבלה למחלקה לארכיטקטורה בבצלאל – שם היא ממשיכה את לימודי השנה השלישית.

ליזה מקרוב

ליזה נולדה ברוסיה בשנת 1996, ועלתה לארץ בשנת 2017.

ליזה למדה תיאטרון ובימוי במכון הממלכתי הרוסי לאמנויות הבמה בסנט פטרסבורג, ובסיום לימודיה בחרה לעלות לישראל ולהתמחות בתיאטרון ילדים בבת ים. לליזה תואר ראשון בתקשורת מהמרכז הבינתחומי בהרצליה וכעת היא ממשיכה ללימודי התואר השני באותו תחום.

לאה קסה

לאה קסה נולדה באתיופיה בשנת 1993, ועלתה לארץ בשנת 1994.

לפני לימודיה התנדבה לאה כמדריכה של נערות אתיופיות ברחבי הארץ והתעניינותה במוצאה הביאה אותה לנסוע להתנדב באתיופיה עם ילדים חסרי בית. בהמשך בחרה להתמקד בלימודי אפריקה במסגרת לימודיה באוניברסיטת תל אביב בתואר משולב עם מדע המדינה. בזמנה הפנוי היא מתנדבת בסיוע לפליטים קורבנות עינויים וסחר בבני אדם.

מיכאל (מלקמו) אווקה

מיכאל נולד באתיופיה בשנת 1991, ועלה לארץ בשנת 1998.

מיכאל סיים שירות ארוך בצה"ל ועובד מזה שנים עם בני נוער במסגרת סדנאות מנהיגות חברתית. כיום הוא לומד תואר כפול במשפטים וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה ופעיל באגודת הסטודנטים.

בליינש יהודית אבל

בליינש נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לארץ בשנת 1991.

בליינש בעלת תואר ראשון במדעי החברה, וכיום היא עושה הסבה אקדמית לחינוך לגיל הרך במכללת לוינסקי. במקביל ללימודיה היא מתנדבת בקהילתה ובבית ספר.

וורקו אבי

וורקו נולד באתיופיה בשנת 1991, ועלה לארץ בשנת 2007.

וורקו עלה לבדו לישראל, וכנער הוא הוא התנדב בתחנת המשטרה ובבית אבות. בהמשך שירת כקצין בצה"ל ועם תום שירותו החל בלימודי תואר ראשון במדע המדינה בפקולטה למדעי החברה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

איליה בזגין

איליה נולד ברוסיה בשנת 1999, ועלה לארץ בשנת 2017.

איליה ביקר בישראל כחלק מסבב כנסים וסמינרים בינלאומיים בתחום הביולוגיה, והשתכנע שכאן נמצא עתידו המקצועי והחליט לעלות לארץ. כיום הוא סטודנט לתואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטה העברית.

ימניושל אצנפה

ימניושל נולדה באתיופיה בשנת 1997, ועלתה לארץ בשנת 2000.

ימניושל עובדת מזה שנים עם בני נוער מרקע סוציואקונומי נמוך ועם נוער בסיכון, ועשתה זאת גם במסגרת השירות הלאומי. היא לומדת לתואר ראשון בלימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת אריאל

מיכאל גלטה

מיכאל נולד באתיופיה בשנת 1987, ועלה לארץ בשנת 1990

מיכאל גר בנתיבות, שירת בצה"ל כקצין בחטיבת גולני ולומד תואר ראשון בהנדסה אזרחית וכלכלה בטכניון. בזמנו הפנוי הוא מתנדב במרכז נוער קהילתי.

זוכי מלגות היא"ס ישראל לשנת 2017

אירינה גבריק

אירינה גבריק נולדה באוקראינה בשנת 1994 ועלתה לישראל בשנת 2009 במסגרת תוכנית נעל"ה.

אירינה לומדת לתואר ראשון במשפטים ולימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל-אביב. היא התנדבה באקי"ם עם בעלי מוגבלויות, הייתה פעילה בפרויקט המשפטי של התנועה הרפורמית למאבק בגזענות, והתנדבה בעמותת "הלב במשפט", שמעניקה סיוע משפטי למעוטי אמצעים.

אורלי פנטביל

אורלי פנטביל נולדה באתיופיה בשנת 1980 ועלתה לישראל בשנת 1995.

אורלי לומדת לתואר ראשון בחינוך במכללה לחינוך ע"ש דוד ילין. היא פעילה בתחום הקשר בין הורים לילדים בקהילה האתיופית בשכונת מגוריה. במסגרת פעילותה הקימה אורלי תוכניות משותפות לבית הספר ולקהילה, ביניהן תוכנית להעצמת נשים, שיעורי לימוד אמהרית ועוד פעילויות רבות.

אורית סבהט

אורית סבהט נולדה באתיופיה בשנת 1989 ועלתה לישראל בשנת 1990.

אורית לומדת לתואר ראשון בחינוך בקריה האקדמית אונו. היא עובדת בקידום נוער בעיר נתניה במסגרת פרויקט "בונים קהילה". בנוסף, היא השתתפה בהקמת פרויקט "לחלום לבד – להגשים יחד", שבמסגרתו היא עוזרת לבני נוער לממש את עצמם ואת חלומותיהם בזכות התמדה וכוח רצון.

אלכסנדרה קוטליאר

אלכסנדרה קוטליאר נולדה באוקראינה בשנת 1991 ועלתה לישראל בשנת 2014.

אלכסנדרה לומדת לתואר ראשון בעיצוב קרמי וזכוכית באקדמיה בצלאל. היא משתתפת בתוכנית שח"ק שבמסגרתה היא נפגשת עם סטודנטים יהודיים מחו"ל ומסבירה להם על אפשרויות הלימודים בישראל. אלכסנדרה זכתה בפרס מצויינות על לימודיה. היא חולמת לפתוח סדנה לקרמיקה וזכוכית לילדים בעלי מוגבלויות ולעזור להם לבטא את עצמם באמצעות האמנות.

אלכסנדרה דרגילב

אלכסנדרה דרגילב נולדה ברוסיה בשנת 1988 ועלתה לישראל בשנת 2018.

אלכסנדרה לומדת לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר. היא שואפת לעבוד כמנהלת תפעול עם סיום לימודיה. במהלך הלימודים אלכסנדרה התנדבה במועדון "צוותא" לבעלי צרכים מיוחדים. היא השתתפה בפרוייקט "פר"ח – הייטק" כחונכת צמודה לתלמידת תיכון ועזרה לה להגיע להישגים מרשימים בבחינות הבגרות.

אסתר בימראו

אסתר בימראו נולדה באתיופיה בשנת 1987 ועלתה לארץ בשנת 1991.

אסתר לומדת לתואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת תל-אביב. אסתר מאמינה בהשכלה ככלי לקידום ולהשתלבות בחברה. היא התנדבה בפרויקט קידום אמהות חד-הוריות באקדמיה. לאחר שתסיים ללמוד אסתר חולמת להתמחות בלימודי אפריקה, ולסייע בהנגשת טיפול רפואי למדינות עולם שלישי.

אמסל וורקו 

אמסל וורקו נולדה באתיופיה בשנת 1990 ועלתה לישראל בשנת 1998.

אמסל לומדת לתואר ראשון בסיעוד בביה"ס האקדמי לסיעוד הלל יפה, שלוחת אנויברסיטת תל אביב. היא בעלת תואר ראשון במדעי הרוח מאוניברסיטת חיפה. במהלך לימודיה היא התנדבה עם קשישים ניצולי שואה במסגרת תוכנית שח"ק, חנכה ילדים בתוכנית פר"ח ועבדה על ילדים בעלי צרכים מיוחדים. אמסל מאמינה בנתינה ומוצאת סיפוק רב בעבודה למען אחרים.

אמבת מנגיסטו

אמבת מנגיסטו נולדה באתיופיה בשנת 1994 ועלתה לארץ בשנת 1998.

אמבת לומדת לתואר ראשון בסיעוד במרכז האקדמי לב. היא מתעניינת בתחום הסיעוד עוד מגיל צעיר, ואת השירות הלאומי שלה בחרה לעשות בבית חולים כמסייעת לאחות. אמבת מאמינה שבעזרת כוח הרצון הכל אפשרי. היא שואפת לאחר לימודיה להמשיך לתרום לחברה בתור חוקרת.

יאנה וייסברג

יאנה וייסברג נולדה באוקראינה בשנת 1991 ועלתה לארץ בשנת 2008.

יאנה לומדת לתואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת תל-אביב. היא שירתה כקצינת קישור בפיקוד העורף, וכעוזרת ראש תחום תכנון באגף התקשוב. מלבד לימודיה, יאנה מתנדבת בעמותת קס"מ, שמלווה אנשים עם קשיים כלכליים וחברתיים ועוזרת להם להגשים את שאיפותיהם.

זהבה ימנגסט

זהבה ימנגסט טגניה נולדה באתיופיה בשנת 1991 ועלתה לישראל בשנת 1997.

זהבה לומדת לתואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל-אביב. היא מאמינה שהשכלה גבוהה היא המפתח להתפתחות עצמית ולהשתלבות בחברה. היא עובדת כמדריכה שיקומית בהוסטל לצעירים עם אוטיזם. חלומה הוא לפתוח קליניקה ולטפל בילדים ממשפחות מעוטות אמצעים.

בוריס לוין

בוריס לוין נולד ברוסיה בשנת 1994 ועלה לארץ בשנת 2012.

בוריס לומד לתואר ראשון באדריכלות ובינוי ערים בטכניון. במהלך לימודיו התנדב בוריס בתכנית "לתת – סיוע לחיים", בתמיכה בניצולי שואה בעיר חיפה. בוריס השתתף בתחרות הסטודנטים לעיצוב עירוני בעכו וזכה בפרס הראשון. הוא זכה בפרס מצטיין דיקן מספר פעמים ואף בפרס מצטיין נשיא.

ילנה שפיליונוק

ילנה שפיליונוק נולדה בבלרוס בשנת 1989 ועלתה לישראל בשנת 2010 במסגרת תוכנית סל"ה.

ילנה לומדת לתואר שני בטיפול באמצעות תנועה במכללת סמינר הקיבוצים. היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת חיפה. במהלך לימודיה התנדבה במסגרות שונות מטעם "קרן קציר". היא חולמת לשלב בין שני התחומים שמרתקים אותה – טיפול ומחול, ולימודיה משלבים פסיכותרפיה עם טכניקות תנועה שונות.

יליזבטה סורוקינה

יליזבטה סורוקינה נולדה ברוסיה בשנת 1990 ועלתה לישראל בשנת 2010 במסגרת תוכנית סל"ה.

יליזבטה לומדת לתואר ראשון בסטטיסטיקה ומערכות מידע באוניברסיטת חיפה. במהלך לימודיה מתנדבת יליזבטה בפרוייקט "לאומי" – תיעוד סיפוריהם של ניצולי שואה. בנוסף השתתפה במלגת פר"ח כרכזת תעסוקתית בסוכנות היהודית.

יוליה פלינר

יוליה פלינר נולדה ברוסיה בשנת 1995 ועלתה לישראל בשנת 2014.

יוליה לומדת לתואר ראשון בתקשורת צילומית במכללה האקדמית הדסה ירושלים. היא הייתה מתנדבת בבתי יתומים כשהייתה בתיכון. אחרי התיכון יוליה הגיעה ארצה בתוכנית "מסע" ובחרה לעלות לישראל. היא מתנדבת בתוכנית "מנהיגות עולה" ומסייעת לנשים בעלות צרכים מיוחדים בדירה של אקי"ם.

ישינך אמביאלה

ישינך אמביאלה נולד באתיופיה בשנת 1990 ועלה לישראל בשנת 2003.

הוא לומד לתואר ראשון בהנדסת חשמל במכון הטכנולוגי חולון. ישינך היה מדריך בתנועת "בני עקיבא", וליווה כיתת עולים מאתיופיה בשיעוי בית ועזרה בלימודים. בכיתה י"ב זכה ישינך באות איכות המנהיגות על שם אילן רמון ז"ל.

ישהרג סהליא

ישהרג סהליא נולדה באתיופיה בשנת 1991 ועלתה לישראל בשנת 1998.

ישרהג לומדת לתואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל-אביב. היא הייתה פעילה בתנועת "הצופים" כמרכזת צעירה בתנועה. היא שירתה בצבא כמש"קית חיילי מקא"ם ולאחר מכן כקצינת ניהול וארגון. במהלך שירותה למדה ישרהג על האתגרים הרבים של נוער בסיכון. היא שואפת לעבוד בתחום הריפוי בעיסוק ובעתיד לפתוח קליניקה משלה.

יקטרינה דבורצקי

יקטרינה דבורצקי נולדה באוקראינה בשנת 1991 ועלתה לישראל בשנת 2011.

יקטרינה לומדת לתואר ראשון בהנדסת תוכנה במכללה האקדמית אשקלון. היא תמיד אהבה מחשבים ומדעים מדוייקים ושואפת לעבוד כמתכנתת בהיי-טק. יקטרינה חולמת לעזור לאנשים להאמין בעצמם באמצעות פיתוח תוכנה.

מאמאר מנדפרואו

מאמאר מנדפרואו נולד באתיופיה בשנת 1990 ועלה לישראל בשנת 2004.

הוא לומד לתואר ראשון במשפטים באוניברסיטת בר-אילן. מאמאר הדריך בעמותת "אחריי!", שמטרתה להצמיח מנהיגות צעירה ולעודד מעורבות חברתית בקרב בני נוער וצעירים. הוא מתנדב בשירותי הרווחה בעיר בית שמש ועוזר לילד עם קשיי תקשורת.

ליסה מלמד

ליסה מלמד נולדה בארצות הברית בשנת 1972 ועלתה לישראל בשנת 2009.

ליסה לומדת לתואר בהוראת אנגלית במכללה האקדמית הרצוג, והיא בעלת תואר שני בכלכלה. היא מאמינה בחיבור משמעותי לתלמידים כדרך לחיזוק המוטיבציה ללמוד. ליסה מתנדבת מידי שנה בארגון אירוע התרמה לבתי ספר בקהילה שלה ועוזרת באיסוף מזון ואספקה לחיילים.

לב ברלינקוב

לב ברלינקוב נולד ברוסיה בשנת 1990 ועלה לישראל בשנת 2015.

לב לומד לתואר ראשון במדעי המחשב במכללה האקדמית אשקלון. לב מאמין בטכנולוגיה כדרך להתפתחות עסקים בעתיד. הוא שואף לעבוד בהיי-טק לאחר סיום לימודיו, על מנת לפתח טכנולוגיות ופרויקטים חברתיים שיתרמו לחברה הישראלית.

פטלוורק אמרה

פטלוורק אמרה נולדה באתיופיה בשנת 1994 ועלתה לישראל בשנת 2004.

היא לומדת לתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו. כבת למשפחה מרובת ילדים, פטלוורק היא האחראית על אחיה הקטנים בבית. בנוסף ללימודים, היא מתנדבת בארכון "ידידים", שעוסק בתמיכה לילדים ובני נוער עולים חדשים ובסיכון.

מתוקו מסגנאו

מתוקו מסגנאו נולד באתיופיה בשנת 1987 ועלה לישראל בשנת 1990.

מתוקו לומד לתואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה במכללת נתניה. לאחר שירותו הצבאי הוא פעל להקמת "מרכז הצעירים – בית שאן", העוזר לחיילים משוחררים בהכוונה ללימודים גבוהים, והוא פעיל במרכז עד היום. מתוקו מתנדב בתוכנית שח"ק ומלווה ילד עם קשיי השתלבות.

מרגריטה גרישצ'נקו

מרגריטה גרישצ'נקו נולדה בקירגיסטן בשנת 1992 ועלתה לישראל בשנת 2008 במסגרת תוכנית נעל"ה.

מרגריטה לומדת לתואר ראשון בחשבונאות במסלול האקדמי של המכללה למנהל. את בית הספר התיכון סיימה מרגריטה עם תעודת הצטיינות על פעילות חברתית והתנדבות. מרגריטה שירתה בצה"ל כחיילת בודדה וכיום היא מתנדבת בעמותת "אח גדול" שעוסקת בליווי חיילים בודדים.

שיינא זילברשטיין

שיינא זילברשטיין נולדה בארצות הברית בשנת 1991 ועלתה לישראל בשנת 2016.

שיינא לומדת לתואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית אחוה. היא לוקחת חלק בפרוייקט "קהילות תוצרת הארץ", שבו היא חיה בקהילת סטודנטים שמתנדבים עם תושבי קריית מלאכי. שיינא התנדבה בעבר כמורה בהודו, בפיליפינים ובקוסטה ריקה. בשבילה חינוך הוא לא רק אמצעי להעברת מידע, אלא אחריות על עיצוב הדור הצעיר.

רבקה בר חן

רבקה בר חן נולדה בצרפת בשנת 1993 ועלתה לישראל בשנת 2014.

רבקה לומדת לתואר ראשון בסיעוד במכון טל. עוד מילדותה חינכו אותה הוריה לנתינה ועזרה לזולת, והיא הייתה מחלקת מזון לנזקקים. לאחר התיכון עלתה לישראל ועשתה שירות לאומי בגן ילדים. רבקה רואה בלימודי הסיעוד דרך לתרום ולעזור לקהילה.

קסניה בלינצ'בסקיה

קסניה בלינצ'בסקיה נולדה ברוסיה בשנת 1992, ועלתה לארץ בשנת 2008 במסגרת תוכנית נעל"ה.

קסניה לומדת לתואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי של המכללה למנהל. היא שירתה בחמ"ל המבצעי של מחנה מטכ"ל וסיימה את השירות בהצטיינות יתרה. לאחר השחרור מהצבא הייתה פעילה בעמותת "אח גדול", שמספקת אוזן קשבת ותמיכה בחיילים בודדים.

שמחה איאסו

שמחה איאסו נולדה באתיופיה בשנת 1990 ועלתה לישראל בשנת 1991.

שמחה לומדת לתואר ראשון בהנדסת תעשייה באוניברסיטת אריאל שבשומרון. היא מתנדבת בתוכנית שח"ק, שבמסגרתה היא עוזרת לילדים בשיעורי בית ובלימודים בקבוצות קטנות ומעבירה פעילויות חברתיות.

שרה אשטו

שרה אשטו נולדה באתיופיה בשנת 1990 ועלתה לישראל בשנת 1991.

שרה לומדת לתואר ראשון בסיעוד במכללת עמק יזרעאל. היא מאמינה שהשכלה וידע הם מקור כוח להצלחה בחיים. היא משתתפת בתכני "סיירת סטודנטים" של פר"ח שבה היא נפגשת עם בני נוער ועוזרת להכווין אותם להתפתחות אישית ומקצועית. בנוסף, היא משתתפת בפרויקט "הזדמנות להצלחה" שבו היא חונכת סטודנטים לסיעוד בני העדה האתיופית.

אורית סבהט

אורית סבהט נולדה באתיופיה בשנת 1989 ועלתה לישראל בשנת 1990.

אורית לומדת לתואר ראשון בחינוך בקריה האקדמית אונו. היא עובדת בקידום נוער בעיר נתניה במסגרת פרויקט "בונים קהילה". בנוסף, היא השתתפה בהקמת פרויקט "לחלום לבד – להגשים יחד", שבמסגרתו היא עוזרת לבני נוער לממש את עצמם ואת חלומותיהם בזכות התמדה וכוח רצון.

ברהנו אדיס

ברהנו אדיס נולד באתיופיה בשנת 1988, ועלה לארץ בשנת 1994.

בנעוריו ברהנו השתתף בתוכנית מצויינות במכון ויצמן, הדריך בבני עקיבא, והתנדב במד"א. לאחר שסיים את שירותו הצבאי כחייל מצטיין הוא החל ללמוד לתואר ברפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב וכעת מתחיל את השנה השנייה ללימודיו.

זיוה אבטה

זיוה אבטה נולדה באתיופיה בשנת 1993 ועלתה לארץ בשנת 1996.

זיוה לומדת באוניברסיטת בר-אילן במסלול ישיר לתואר שני בייעוץ חינוכי ומסיימת תואר ראשון במנהל חינוכי ומדעי המדינה. זיוה רואה בהשכלה מפתח לעתיד ולקידום אישי. היא התנדבה לשירות לאומי בעמותת אלו"ט עם ילדים אוטיסטים. כיום היא עובדת במתנ"ס "יוספטל" בפתח תקווה, שם היא מדריכה חברתית במועדון הילדים ומפעילת מרכז הלמידה.

טדלה טקלה

טדלה טקלה נולדה באתיופיה בשנת 1987 ועלתה לארץ בשנת 1991.

טדלה לומדת לתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו. היא מתנדבת בעמותת "טבקה" – צדק ושוויון ליוצאי אתיופיה, שעוסקת בהנגשת מערכת המשפט ליוצאי אתיופיה והגנה עליהם מפני עוולות חברתיות הנובעות מבורות וגזענות. טדלה שואפת להרחיב את הנגשת הסיוע המשפטי לכל אדם ולהגן על השכבות המוחלשות בחברה.

זבדר טגנה

זבדר טגנה נולדה באתיופיה בשנת 1993 ועלתה לישראל בשנת 1997.

זבדר לומדת לתואר ראשון במדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש במסלול האקדמי של המכללה למנהל. היא משתתפת במלגת "תנופה", במסגרתה התנדבה במחנה לילדים הסובלים מכוויות. זבדר עובדת כמדריכת נוער ברשת מתנ"סים ברחובות. בתפקידה חשוב לה לתת הזדמנות משמעותית לילדים משכונות מצוקה וללמד אותם דרכים להתמודדות נכונה בחיים.

הגר איליין

הגר איליין נולדה באתיופיה בשנת 1990 ועלתה לארץ בשנת 1991.

היא לומדת לתואר ראשון בתקשורת במסלול האקדמי של המכללה למנהל. הגר מובילה מיזם שנקרא Supersona Y , הפועל לקידום שוויון מגדרי בצמתי ההשפעה בחברה הישראלית. בנוסף, היא מתפקדת כיו"ר מועדון ההסברה של המכללה למנהל.

אמבט מנדפרואו

אמבט מנדפרואו נולדה באתיופיה בשנת 1996 ועלתה לישראל בשנת 2004.

אמבט לומדת לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל שבשומרון. היא עשתה שירות לאומי בעמותת "משכן ראיה" שמספקת אמצעי ראיה ושמיעה לאנשים מעוטי יכולת. היא משתתפת בתכנית "מנהיגות עולה", שבמסגרתה היא מתנדבת במועדונית לילדים בסיכון. אמבט מאמינה שקשר אנושי הוא הדבר המרגש ביותר שיש ולכן חולמת לעבוד כפסיכולוגית.

מזל פקדו

מזל פקדו נולדה באתיופיה בשנת תאריך 1990 ועלתה לישראל בשנת 1991.

מזל לומדת לתואר ראשון בהפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה. היא עובדת כמדריכת אוטיסטים ונוער בסיכון בבית אקשטיין. היא משתתפת בתוכנית שח"ק ומתנדבת בעמותת אקי"ם לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. מזל מאמינה בהשכלה גבוהה כדרך להשתלבות והצלחה בחברה.

שירלי לוי

שירלי לאה לוי נולדה בצרפת בשנת 1995 ועלתה לישראל בשנת 2013.

שירלי לומדת לתואר ראשון בביוטכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן. לאחר שסיימה את לימודי התיכון בצרפת החליטה שירלי שהיא עולה לישראל. בעקבות החלטתה, החליטה המשפחה כולה לעלות ביחד. שירלי מאוד אוהבת את הלימודים, ולמרות הקשיים הרבים היא לא מוותרת.

זוכי מלגות היא"ס ישראל לשנת 2016

tatianna pevzner

טטיאנה פבזנר

טטיאנה פבזנר נולדה בבלרודיה בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2007. היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל. במקביל ללימודיה השתתפה בתוכנית פר"ח. בנוסף, היא מתנדבת עם ילדים ממשפחות מצוקה.

eilin holoagresh

הולואגרש איילין

הולואגרש איילין נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1991. היא לומדת לקראת תואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי של המכללה למנהל. הולואגרש מובילה פרויקט בשם SupersonaY,  שמטרתו לקדם נוכחות נשית שוויונית בחברה.

tali yaakov

טלי יעקב

טלי יעקב נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1992. לאחר שהתנדבה במשך שנה בפרויקט "מגדלור" של עמותת על"ם עם נוער בסיכון ברחובות, למדה לתואר ראשון בחינוך וחברה בקריה האקדמית אונו. כיום היא לומדת לקראת תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל-אביב.

yelena shpilyonok

ילנה שפיליונוק

ילנה שפיליונוק נולדה בבלרוסיה בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2010. היא בעלת תואר ראשון בחוג לפסיכולוגיה וללימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת חיפה. ילנה מתעניינת בתחום הטיפולי וכן בריקוד, והיא כעת לומדת לקראת תואר שני בטיפול בתנועה במכללת סמינר הקיבוצים.

michaela bar haim

מיכאלה בר-חיים

מיכאלה בר-חיים נולדה באורוגואי בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2007. לאחר התנדבות בעמותת "שלוה" המסייעת לילדים עם מגבלות ולמשפחותיהם, החלה ללמוד תואר ראשון בריפוי בעיסוק בקריה האקדמית אונו.

tazkilo abei

טצקילו אביי

טצקילו אביי נולד באתיופיה בשנת 1988, ועלה לישראל בשנת 2004. הוא התנדב במרכז הקליטה ליוצאי אתיופיה והיה מעורב בהקמת מרכז בפתח תקוה. טצקילו בעל תואר ראשון בניהול מערכות חינוך ותנ"ך, וכיום הוא לומד  לקראת תואר שני בניהול מערכות חינוך.

anna bogach

אנה בוגץ'

אנה בוגץ' נולדה ברוסיה בשנת 1987, ועלתה לישראל בשנת 2012. בעקבות עבודה בהוסטל של אנשים בוגרים עם אוטיזם, אנה החליטה להתמקצע בתחום הטיפולי. כיום אנה לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.

amos_tautang_ok

עמוס טאוטאנג

עמוס טאוטאנג נולד בהודו בשנת 1986, ועלה לישראל בשנת 2013. בהודו, סיים לימודי תואר שני בגאוגרפיה באוניברסיטת פנג'אב, ובמהלך לימודיו החליט להתמקצע בתכנון ערוני, מתוך רצון לקחת חלק בתכנון ופיתוח של פני העתיד. כיום, הוא לומד לקראת תואר שני בתכנון אורבני בטכניון- מכון טכנולוגי לישראל.

הלן גואדה

הלן גואדה נולדה באתיופיה בשנת 1992, ועלתה לישראל בשנת 1995. היא לומדת לקראת תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב. היא מעוניינת לעבוד עם ילדים ונערים בסיכון, לעזור להם להמשיך לשאוף ולהשקיע על מנת שיוכלו לשפר את עתידם.

רבקה בלאי

רבקה בלאי נולדה באתיופיה בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 1994. היא לומדת לקראת תואר ראשון בפסיכולוגיה ואמנות באוניברסיטת חיפה. במקביל ללימודיה, התנדבה בפרויקט חונכות לסטודנטים יוצאי אתיופיה, וסייעה לילדים עם בעיות התנהגותיות.

מזל ממניה

מזל ממניה נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל בשנת 1991. בעבר עבדה בתכנית "חומש" עם קהילת יוצאי אתיופיה. כיום, היא לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, בשאיפה לחקור את תחום הגריאטריה, ולעבוד עם קשישים.

יעל יצחק

יעל יצחק נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל בשנת 1991. היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, וכיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בחוג להפרעות תקשורת במכללה האקדמית הדסה בירושלים. היא החליטה להתמקצע בתחום זה מתוך עניין רב בתחומים של פזיולוגיה, טיפול ושפה.

אביבה ראובן

אביבה ראובן נולדה באתיופיה בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 1991 במסגרת "מבצע שלמה". בעבר היא התנדבה עם ילדים שהתייתמו מהוריהם באתיופיה. אביבה בעלת תואר ראשון בהיסטוריה ותקשורת, וכיום היא לומדת לקראת תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל-אביב.

טגסט לוי

טגסט לוי נולדה באתיופיה בשנת 1984, ועלתה לישראל בשנת 1990. היא בעלת תואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטה העברית. כיום היא דוקטורנטית במחלקה לאונקולוגיה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית. תחום מחקרה עוסק במחלת הסרטן.

דוד מסלה

דוד מסלה נולד באתיופיה בשנת 1979, ועלה לישראל בשנת 1992. הוא לומד לקראת תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל שבשומרון. דוד מתנדב בתוכנית "עולים ביחד", ואף פעיל כמדריך בקבוצת מנהיגות במרכז הקליטה לעולים במבשרת ציון.

שוש ברו

שוש ברו נולדה באתיופיה בשנת 1987, ועלתה לישראל בשנת 1991. היא לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי לחינוך. בשנתה הראשונה ללימודים הקימה מרכז למידה עבור הסטודנטים במכללה.

סולומון אבבה

סולומון אבבה נולד באתיופיה בשנת 1986, ועלה לישראל בשנת 1991. הוא לומד לקראת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת חיפה. סולומון שאף ללמוד משפטים מגיל צעיר, מתוך רצון לחולל שינויים חברתיים. הוא מעוניין  להתמקצע בעתיד בתחום המשפט הציבורי.

היימנוט וונדם

היימנוט וונדם נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1997. היא לומדת לקראת תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. היימנוט בחרה בתחום לימודיה לאחר שירות לאומי משמעותי בבית לוינשטיין, שם סייעה לצוות הרפואי, וארגנה הפעלות למטופלים במחלקה ולילדים.

שרה דורני

שרה דורני נולדה בארה"ב בשנת 1997, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא לומדת לקראת תואר ראשון במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בר-אילן, ומשלבת את לימודיה עם עבודה במשרד עורכי דין. בשנה שעברה, השתתפה בתוכנית "מודל האום" באוניברסיטה, וכעת היא מדריכה בתוכנית.

אברו דמוזה

אברו דמוזה נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1998. היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. אברו השתתפה בתכנית "מתחברים" במסגרת מלגה מיוחדת מטעם האוניברסיטה.

אנטנש טקלו

אנטנש טקלו נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1998. לאחר סיום לימודי התיכון, שירתה כסייעת לאחות בקופת חולים במסגרת שירותה הלאומי. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה הפתוחה, תחום בו היא מתעניינת עוד מתקופת לימודיה בתיכון.

ישינך אמביאלה

ישינך אמביאלה נולד באתיופיה בשנת 1990, ועלה לישראל בשנת 2003. הוא לומד לקראת תואר ראשון בהנדסת חשמל במכון הטכנולוגי חולון. ישניך מאמין בעבודה קשה, התמדה ושאיפה להצלחה, ובמהלך התיכון זכה באות רמון לאיכות, מנהיגות ומצויינות.

חנה ויטאו

חנה ויטאו נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. השנה היא לומדת לקראת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בן גוריון בנגב. במקביל ללימודיה, חנה מתנדבת בבית ספר לנערות עם הפרעות נפשיות.

רייצ'ל רודס

רייצ'ל רודס נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה מקנדה לישראל בשנת 2014. בנעוריה השתתפה בפעולות של בני עקיבא וארגון יחד. כשסיימה את לימודי התיכון, עלתה לישראל ולמדה במדרשת לינדבאום. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בלימודי משפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים.

דויד טפרה

דויד טפרה נולד באתיופיה בשנת 1979, ועלה לישראל בשנת 1993. הוא לומד לקראת תואר ראשון בקרימינולוגיה במכללה האקדמית עמק יזרעאל. במקביל ללימודיו, דויד עובד עם צעירים בסיכון במרכז התעסוקה בחיפה, שם הוא מסייע לצעירים מאוכלוסיות מוחלשות בהשתלבות בשוק העבודה.

טספהון מהרט

טספהון מהרט נולד באתיופיה בשנת 1988, ועלה לישראל בשנת 1990. הוא לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון. בחירתו בתחום לימודיו נובעת מרצונו לעסוק ולהתמקצע בתחום. את לימודיו, טספהון משלב עם עבודה במשרת סטודנט.

יפה וודו

יפה וודו נולדה באתיופיה בשנת 1985, ועלתה לישראל בשנת 1990. היא לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר. משנת 2011, יפה מנהלת את היחידה לקידום נוער וצעירים בעיריית שדרות.

יוליה פודלסניוק

יוליה פודלסניוק נולדה באוקראינה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 2007. עוד באוקראינה השתתפה בנבחרות שחייה, ספורט שהמשיכה לעסוק בו לאחר עלייתה לישראל. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך גופני במכללה לחינוך גופני ולספורט במכון וינגייט.

נטאבן כצמן

נטאבן כצמן נולדה באזרבייג'אן בשנת 1990, שם התנדבה בסוכנות היהודית כמורה לאנגלית ולמוסיקה לילדים. בשנת 2010  עלתה לישראל והתקבלה ללימודי משפטים באוניברסיטת חיפה. בעקבות הצלחתה בלימודים נטאבן עובדת ביחידה למצויינות אקדמית כמורה.

שרה שיפמן

שרה שיפמן נולדה בצרפת בשנת 1995, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא לומדת לקראת תואר ראשון ברפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב. במקביל ללימודיה, שרה מתנדבת בארגון 'עמך' במסגרתו מבקרת ניצולת שואה בודדה, ומסייעת לה בתחומים שונים.

אסתי טגניה

נולדה באתיופיה בשנת 1997, ועלתה לישראל בשנת 1997. היא לומדת לקראת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס.  במקביל ללימודיה, אסתי עובדת בפרקליטות מחוז מרכז, ובשנה הבאה תחל את התמחותה בתחום המשפט הפלילי.

אנה פיסקליונוב

אנה פיסקליונוב נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לישראל בשנת 2008. היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת בן גוריון בנגב, והיא מתנדבת בתוכנית שח"ק. היא חולמת ללמוד תואר שני בסיעוד בהמשך, ולהיות אחות מקצועית.

זואי קרבי

זואי קרבי נולדה בדרום אפריקה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 2008. היא לומדת לקראת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה במכללה האקדמית ספיר. עוד מילדותה, זואי נמשכה לתחום ושאפה ללמוד ולעסוק בו בחייה הבוגרים.

ליאור סרוואס

ליאור סרוואס נולדה בצרפת בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2014. היא לומדת תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה. במקביל ללימודיה, היא מתנדבת בתחום השיווק במוסד לימודיה, והיא מעורבת בפרויקט She Codes ששם למטרה לצמצם את אי השוויון המגדרי בתחום היזמות.

ששיטו מברטה

ששיטו מברטה נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1997. היא לומדת לקראת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת בר-אילן. במקביל ללימודיה, היא עושה טרום-התמחות בעמותה המעניקה סיוע משפטי ליוצאי אתיופיה.

יטאיש מקונן

יטאיש מקונן נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 2001. היא השלימה תואר ראשון בפסיכולוגיה, במהלכו התנדבה בפרויקט "אוזן קשבת" בשירות הפסיכולוגי בחולון. כיום, יטאיש לומדת לקראת תואר שני בפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

זוכי מלגות היא"ס ישראל לשנת 2015

אדיסלם אהרון

נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל בשנת 1990. לאדיסלם עבר עשיר של התנדבויות עוד מהתיכון. כיום, היא לומדת לקראת תואר ראשון בלימודי הפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה. היא שואפת להקים מרפאה פרטית ולהקים בית חם לנוער.

טדסה אבל

נולד באתיופיה בשנת 1986, ועלה לישראל בשנת 1992. לאחר שירותו הצבאי הוא התנדב במחנה קיץ לילדים עם צרכים מיוחדים בארה"ב. כיום הוא לומד לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטה העברית.

שרה אבטה

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1991.
היא לומדת לקראת תואר משולב בחשבונאות ובסוציולוגיה-אנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. לפני לימודיה, עשתה שירות לאומי כמדריכה בבית נוער.

מלנה בטגליה

נולדה בארגנטינה בשנת 1989, ועלתה לישראל
בשנת 20133. היא עלתה לישראל מתוך אהבה למדינה ולתרבות הישראלית. כיום מלנה לומדת לקראת תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. בנוסף, היא מתנדבת במוסד לימודיה.

אנה בוגץ'

נולדה ברוסיה בשנת 1987, ועלתה לישראל בשנת 2012.
בעקבות עבודה בהוסטל של אנשים בוגרים עם אוטיזם, אנה החליטה להתמקצע בתחום הטיפולי. כיום אנה לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.

דיאגו אלגרט

נולד בארגנטינה בשנת 1989, ועלה לישראל בשנת 2011. דיאגו עלה לארץ במטרה להתגייס לצה"ל ולרכוש השכלה בישראל. כיום, דיאגו לומד לקראת תואר ראשון בקולנוע במכללה האקדמית ספיר, מתוך שאיפה לעסוק בתחום בעתידו המקצועי.

טובה בלטה

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל עם משפחתה
בשנת 1991. כיום טובה לומדת לקראת תואר ראשון בניהול ובקרה תעשייתית במכללה האקדמית ספיר שבשדרות. בעברה, עשתה שירות לאומי משמעותי בקופת חולים בנתיבות.

רבקה בלאי

נולדה באתיופיה בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 1994.
כיום רבקה לומדת לקראת תואר ראשון בפסיכולוגיה ואומנות באוניברסיטת חיפה. היא מקווה שבעזרת הידע שתרכוש תוכל להשפיע לטובה על החברה, ולעזור לאנשים המתמודדים עם קשיים בחייהם.

סליי ביינסין

נולדה באתיופיה בשנת 1983, ועלתה לישראל עם משפחתה
בשנת 1990. סליי לומדת לקראת תואר שני בניהול טכנולוגיה באוניברסיטת תל אביב. היא עסקה במספר תפקידים בכירים במנהלת "עתידים", העוסקת בקידום השכלה גבוהה בפריפריה.

סלש גתהון

נולד באתיופיה בשנת 1989, ועלה לישראל בשנת 1991 במסגרת 'מבצע שלמה'. סלש פעיל בסניף בני עקיבא בקרית משה. ניסיונו צרב בתודעתו את ערכו הגדול של תחום החינוך, וכיום הוא לומד לקראת תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללה האקדמית לחינוך- אורות ישראל.

טאריק גושו

נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל בשנת 1991 במסגרת 'מבצע שלמה'. טאריק החליטה ללמוד משפטים על מנת לרכוש את הכלים לעזור לאנשים להתמודד עם מצבים קשים. כיום היא לומדת לקראת תואר ראשון במשפטים במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

קידסט דג'ן

נולדה באתיופיה בשנת 1978, ועלתה לישראל עם משפחתה
בשנת 1991 במסגרת 'מבצע שלמה'. כיום קידסט לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. בעברה עבדה בתכנית "חומש" הפועלת לקידום יוצאי אתיופיה בחברה הישראלית.

אדם ופרינסקי מהל

נולד בברזיל בשנת 1990, ועלה לישראל בשנת 2013.
אדם עלה לארץ כמה חודשים לאחר סיום תואר בכלכלה, מתוך תחושת שליחות ציונית. אדם לומד לקראת תואר שני במנהל ציבורי באוניברסיטה העברית בירושלים.

גנט דסה

נולדה באתיופיה בשנת 1981, ועלתה לישראל בשנת 1991
במסגרת 'מבצע שלמה'. גנט נמשכת לתחום החברתי, וכן עסקה בחינוך. כיום היא משלבת בין עבודותיה כמגשרת, מדריכה ותומכת למידה עם תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין. ליאת וולדה מרים נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל בשנת 19922. מאז שהיא זוכרת את עצמה, ליאת תמיד אהבה לעזור ולאורך השנים התנדבה במסגרות רבות. כיום, היא סטודנטית לסיעוד במרכז האקדמי רופין ועוברת התמחות במחלקה פנימית.

אלכסנדר גוליס

נולד בגאורגיה בשנת 1990. מילדותו אלכסנדר חונך
לערכי ציונות ואהבת הארץ, והוא עלה לישראל בשנת 2008 לאחר שהגיע לארץ במסגרת פרויקט 'נעל"ה'. כיום אלכסנדר לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב בטכניון- מכון טכנולוגי לישראל.

מוריה זלקה

נולדה באתיופיה בשנת 1986, ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 19911, במסגרת 'מבצע שלמה'. היא בעלת תואר ראשון בלימודי אפריקה ומגדר באוניברסיטת תל אביב, והשנה היא החלה ללמוד תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

בליינש זלקה

נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 19988. כיום בליינש לומדת לקראת תואר ראשון במנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה. במקביל ללימודיה, בליינש התנדבה בליווי וחניכת ילדים במסגרת פרוייקט פר"ח.

אסקדר זלקה

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1997. אסקדר מעוניינת לעסוק בסיוע לקהילה האתיופית וכיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת חיפה. בעברה חנכה ילדה אתיופי דרך תכנית פר"ח.

ענת טגה

נולדה באתיופיה בשנת 1983, ועלתה לישראל בשנת 1991. כיום, ענת לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה. ענת מעוניינת לעבוד בתור גננת ולחנך את הדור הצעיר. היא שואפת להמשיך לתואר שני בחינוך.

מרים טורץ

נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2011. כיום, מרים לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד במרכז האקדמי לב. היא בחרה במקצוע זה על מנת לתרום לחברה. ערך זה חשוב למרים, וניתן לראות זאת גם בשלל ההתנדבויות שבהן השתתפה.

מרק חוטין

נולד בבלארוס בשנת 1992, ועלה לישראל בשנת 2010, במסגרת תכנית 'נעל"ה'. מילדותו מרק אהב מחשבים, וחלומו הוא להקים חברת סטארט-אפ, חלום שהנחה אותו ללמוד מדעי המחשב. כיום הוא לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון.

דריה לברושקינה

נולדה ברוסיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 2006, במסגרת תכנית 'נעל"ה'. כיום דריה לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת חיפה. דריה משלבת את לימודיה עם מגוון התנדבויות. השנה, החלה להתנדב עם חיילים בודדים.

אורטל כהן

נולדה בצרפת בשנת 1992, ועלתה לישראל בשנת 2012. היא עלתה לישראל מתוך תחושת שייכות לארץ. כיום אורטל לומדת לקראת תואר ראשון במדעי המחשב בקמפוס טל של המרכז האקדמי לב. אורטל התנדבה בעבר בבתי חולים בביקור חולים לפני שבת ובערבי חג.

אביינש טסמה

נולדה באתיופיה בשנת 1991, ועלתה לישראל בשנת 1991, במסגרת 'מבצע שלמה'. לאביינש יש מקום חם בלב לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, וכיום היא לומדת לקראת תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללת סמינר הקיבוצים.

מתוקו מסגנאו

נולד באתיופיה בשנת 1987, ועלה לישראל בשנת 1990. מתוקו היה אחד ממקימי "מרכז צעירים – בית שאן", מרכז העוזר לחיילים משוחררים. כיום מתוקו לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכללה האקדמית נתניה.

טריק מלקו

נולדה באתיופיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 1991. כיום, טריק לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטה העברית בירושלים. היא נמשכת לתחום לימוד זה מכיוון שהוא מאפשר לה להעניק עזרה לזולת ולהיחשף לאחר.

מיכאל לסרי

נולד בספרד בשנת 1991, ועלה לישראל בשנת 2012. מיכאל עלה לארץ מתוך תחושת ציונות עמוקה, והשתתף בתוכנית 'מס"ע'. במסגרת התכנית הוא גר בקיבוץ והתנדב עם ילדים יוצאי אתיופיה. מיכאל לומד לקראת תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב.

יליזבטה סורוקינה

נולדה ברוסיה בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 20100, במסגרת תכנית 'סל"ה'. לאחר עלייתה לארץ, החליטה יליזבטה להתנדב לצה"ל במשך שנתיים. כיום, היא לומדת לקראת תואר ראשון במערכות מידע וסטטיסטיקה באוניברסיטת חיפה.

בילה סגל

נולדה בשנת 1989, ושבה לישראל לאחר שהות ממושכת בארה"ב בשנת 20100. כיום, היא לומדת לקראת תואר שני בריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה. במסגרת התנדבויותיה המרובות, התנדבה בילה בגן לילדים עם שיתוק מוחין, וכן במחלקה אונקולוגית בבית חולים.

אלכסנדרה סאיטובה

נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לישראל. בשנת 2010, במסגרת תכנית 'נעל"ה'. במהלך שירותה הלאומי, פגשה מעצב שהמליץ לה ללמוד אדריכלות לאחר שהסתכל על יצירותיה. כיום היא לומדת תואר ראשון באדריכלות במרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו.

מלק פירדו

נולד באתיופיה בשנת 1987, ועלה לישראל בשנת 1990. שירותו הצבאי והמקצועי בפיתוח תוכנה השפיעו על החלטתו ללמוד תואר במדעי המחשב. כיום הוא לומד לקראת תואר ראשון במדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון. בנוסף, הוא מתנדב בעמותה "חינוך לפסגות" בעיר לוד.

טטיאנה פבזנר

נולדה בבלארוס בשנת 1989, ועלתה לישראל בשנת 2007. כיום טטיאנה לומדת לקראת תואר ראשון בסיעוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל. בעברה, התנדבה טטיאנה בבית אבות, בית חולים, וכן חנכה וליוותה ילדים במסגרת פרויקט פר"ח.

דניאל עובדיה

נולדה בארה"ב בשנת 1993, ועלתה לישראל בשנת 2011. לאורך חייה, היה חשוב לדניאל לעזור לאלו הזקוקים לעזרה, והיה לה ברור שתבחר במסלול לימודים הממשיך דרך זו. כיום דניאל לומדת לקראת תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.

בייצ'ש-מוריה קסאהיון

נולדה באתיופיה בשנת 1979, ועלתה לישראל בשנת 19911. מזה שנים רבות שבייצ'ש מתנדבת בקהילה האתיופית בשדרות. כיום בייצ'ש לומדת לקראת תואר שני בעבודה סוציאלית במכללה האקדמית אשקלון.

הת'ר צ'דוויק

נולדה בארה"ב בשנת 1990, ועלתה לישראל בשנת 2011. היא עלתה מתוך תחושת שייכות לישראל שהרגישה בעקבות השתתפותה בפרויקט 'תגלית'. כיום הת'ר לומדת לקראת תואר ראשון בפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה.

המה פסוואני

נולדה במרוקו בשנת 1981, ועלתה לישראל בשנת 2006. לאורך חייה, איכות הסביבה תמיד הייתה חשובה לה, והיא קידמה אותה בדרכים שונות. אכפתיות זו הובילה אותה ללמוד לקראת תואר ראשון בקיימות וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה.

אביבה ראובן

נולדה באתיופיה בשנת 1989, ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 19911 במסגרת 'מבצע שלמה'. אביבה התנדבה בפרויקט פרח, וכן בפרויקט "תן" של הסוכנות היהודית בגונדר. כיום אביבה לומדת לקראת תואר בתקשורת והיסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים.

קרינה קסימובה

נולדה באוקראינה בשנת 1992, ועלתה לארץ בשנת 2010, במסגרת תוכנית 'נעל"ה'. קרינה דוברת חמש שפות, והיא לומדת כיום שפה שישית במסגרת לימודיה לקראת תואר ראשון בצרפתית ובחוג נוסף בתוכנית הרב תחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב.

ססו קסה

נולדה באתיופיה בשנת 1988, ועלתה לישראל בשנת 1991. בעקבות חשיפתה של ססו לקשיים של עולי אתיופיה בהשתלבות בחברה הישראלית, היא החליטה ללמוד עבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. בעברה התנדבה במרכז נוער לעדה האתיופית בקרית ביאליק.